THE STUDIO MEIGISVAMM KUIVATUSKARBIGA

15.00

Kvaliteetsest lateksivabast materjalist ideaalse diagonaalse kujuga meigisvamm koos hügieenilise kuivatus-hoiustamiskarbiga.

Kategooria:

Kirjeldus

Jumestuskunstnike lemmik!

Ideaalse diagonaalse kujuga meigisvamm koos hügieenilise kuivatus-hoiustamiskarbiga. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis ei sisalda lateksit. Meigisvamm on pehme, elastne ja nahasõbralik. Ideaalne õhemate jumestuskreemide ja kosmeetikatoodete jaoks – vähendab jumestuskreemi kadu, kuna meigisvamm ei ima korraga liiga palju toodet endasse. Pehme tekstuur sobib ideaalselt erinevate jumestuskreemide, kreemide ja muude meigitoodete ühtlaseks pealekandmiseks. Märjana kasutamisel paisub.  Hajutab ühtlaselt kreemjaid tooteid ja puuderjaid tagamaks  kõrgkvaliteetset tulemust. Meigisvammi ümar ots sobib suurepäraselt põsesarnal hajutamiseks ja meigisvammi peenem ots võimaldab katta väiksemaid puudusi. Sirge külg võimaldab saavutada laitmatult kauni ja siidise tulemuse. Suure elastsusega lateksivaba materjal, mis jätab meigipõhja loomulikuks ja veatuks. Muutke oma meik täiuslikuks kogu päevaks.

 

Kasutamine:

Võib kasutada jumestuskreemi, põsepuna, meigialuskreemide, puudrite ja muude meigitoodete pealekandmiseks. Kasutada märjana või kuivana. Paisub märjana kasutamisel. Niiske ja kuiv tagavad mõlemad suurepärase ja kauapüsiva veatu meigi.- Niiske meigisvamm sobib vedelamatele BB-kreemidele/jumestuskreemidele/vedelatele toodetele. – Kuiv puudri/kreemi tekstuuriga põsepuna/puudri/bronzeri jaoks. Meigisvammi on lihtne kasutada ja puhastada. The Studio meigisvammi on kerge seebi ja veega puhastada. Jäta kuivama õhku läbilaskvasse kuivatuskarpi.